Robot Robin Heart na targach MEDICA w Dusseldorfie.

W związku z udziałem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii (FRK) w stoisku narodowym na targach MEDICA w Dusseldorfie w dniach 18-21 listopada 2019 r., z własnym eksponatem w przestrzeni stoiska, serdecznie wszystkich, co tam będą zapraszamy.

Numer polskiego stoiska narodowego to A21 w hali 16. Stanowisko FRK jest pokazem doświadczalnym polskiego robota chirurgicznego Robin Heart.

W marcu 2019 FRK sprzedało licencję na wdrożenie rynkowe robota toru wizyjnego Robin Heart PortVisionAble dla polskiej firmy Meden Inmed. Trwają w FRK badania rozwojowe pełnego, chirurgicznego robota Robin Heart. Jedną z przewag konkurencyjnych opracowywanego naszego narzędzia chirurga XXI w. jest sprzężenie siłowe dostępne dla chirurga operującego w ergonomicznej konsoli.

Na polskim stanowisku narodowym pokażemy doświadczalną instalację Robin Heart Duo do badań rozwojowych systemu sterowania robotem ze sprzężeniem siłowym. Wprowadzone innowacje zwiększą precyzję i bezpieczeństwo operowania robotem i pozwolą na wskazanie przewagi konkurencyjnej opracowywane polskiego robota.

Trzymajcie kciuki z Robina na MEDICA 2019!! Te uchylone drzwi do Europy to szansa, na którą czekaliśmy!!

Dziękujemy organizatorom, PARP i przyjaciołom z Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach za zaproszenie i wsparcie.

 

POLECAMY